Parę słów o nas


Jesteśmy zespołem twórczych, młodych ludzi. Produkty, które Państwu oferujemy wykonywane są w Polsce i cechują się wysoką jakością oraz unikalnością wzorów.

Marka Foldecor powstała w 2012 roku. To wtedy zaczęliśmy rozmawiać o produkcji wyjątkowych tapet tekstylnych, nie wiedząc nawet, że istnieją na rynku. Z osobistych inspiracji i zamiłowania do Włoch powstała nasza pierwsza kolekcja: Uroki Toskanii. Tworząc kolejną, jako polski producent, chcieliśmy nawiązać do naszego kraju, do miejsca pięknego, majestatycznego i znanego na całym świecie – polskich Tatr. 

Nieustannie się rozwijamy

Produkty Foldecor znane są już w kraju i cieszą się zaufaniem rzeszy klientów.

Prezentowaliśmy je na targach Home Decor i Budma w Poznaniu oraz GastroHoreca w Krakowie. Prowadziliśmy pokazy dla projektantów wnętrz w Warszawie. Nasza marka Foldecor wciąż się rozwija, pozyskując nowych partnerów handlowych.

Najwyższa jakość produktów dla nas to standard

Foldecor – to wysokiej jakości produkty dla każdego. Idealne do mieszkania, domu, biura, ale także do klas szkolnych, hoteli,retauracji, szpitali i wszystkich miejsc, gdzie pragnie zadbać się komfort i jakość, a także o wyjątkową i niesztampową dekorację.

Nasza pasja do tworzenia – jest w rękach naszych klientów. Jesteśmy twórczym zespołem ludzi, który będzie prezentował kolejne produkty, wzory i na pewno – pozytywnie zaskakiwał.